ZHURNAL.MK ZHURNAL.KS ZHURNAL.AL

 

Showbiz
Gruaja e Shpetim Deskut iu lë pa mend, ja si është zbukuruar

Ai tashmë udhëheq njërin ndër emisionet më të shikuara të shoubizit n’Kosovë show’, emision ky tejet i pëlqyer dhe i ndjekur nga audienca shqiptare Shpëtimi për publikun ka qenë veçse i njohur gjatë kohës kur luante në ‘Përrallë me Tupan’, në rolin e Molerit, shkruan Ga

desku_1516064363-334600.jpg

Ai tashmë udhëheq njërin ndër emisionet më të shikuara të shoubizit n’Kosovë show’, emision ky tejet i pëlqyer dhe i ndjekur nga audienca shqiptare

Shpëtimi për publikun ka qenë veçse i njohur gjatë kohës kur luante në ‘Përrallë me Tupan’, në rolin e Molerit, shkruan Gazeta Blic.

 

Por, përveç karrierës profesionale Moleri është tejet aktiv në rrjetet sociale i cili publikon imazhe të llojllojshme.

 

E ato të cilat kanë tërhequr vëmendjen e mediave rozë janë me gruan e tij Artën, e cila është menaxhere e emisionit të Shpëtimit.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.01.2018, 11:15  | Z.H. | 4,007 i lexuar

 

 

 

Serra: Gënjeshtër është se dikush nuk e dëshiron Maqedoninë në BE

Shkup, 15 tetor - “Tendenca është e qartë – Maqedonia ka mundësi shumë të mirë të bëhet anëtare e BE-së, por ka detyrë shtëpie çfarë duhet të bëhet, e ajo është zbatimi i reformave”, tha sot ambasadori i Spanjës në Maqedoni, Emilio Lorenzo Serra.

Ai tha se është gënjeshtër e madhe se dikush nuk e dëshiron Maqedoninë në BE, duke aluduar në një pjesë të fushatës para referendumit, përcjell Telegrafi Maqedoni.“Shumë nga reformat që BE i kërkon nga Maqedonia t’i zbatojë, janë për të mirën e qytetarëve. Qëllimi është të bëhet sistem i bazuar në sundimin e së drejtës, që do ta mbrojnë qytetarin e rëndomtë nga keqpërdorimet e pushtetit”, tha Sera.

Ai shtoi se BE-ja është donatori më i rëndësishëm në Maqedoni dhe se kjo të paraqitet ndryshe, është absurde.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.10.2018, 13:00  | Z.H. | 6 i lexuar

© ZHURNAL.mk

MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA
AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"
Fon: 02 3217 815, E-mail: info @ zhurnal.mk
© 2018 Agjencia e lajmeve "ZHURNAL"
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.