« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Institucionet përgënjeshtrojnë Valmir Azirin dhe Ministrinë e Kulturës
Elita filmon Gjikon pa të brendshme derisa zinte peshkaqenin
gjikotheflyboy_11_1_2018_12_5_3_247-e1515668742239-1200x630-650x358.jpg

Janë çift shumë i komentuar në shoubizin shqiptar.

Moderatorja, Elita Rudi dhe i dashuri i saj, reperi Gjiko kanë lënë pas angazhimet për të pushuar në Maldive, shkruan lajmi.net.

Nga atje, Elita dhe Gjiko postojnë imazhe përmes të cilave tregojnë se po kalojnë kohë të paharruar.

Gjatë ditës së djeshme, moderatorja ka postuar disa pamje përmes të cilave tregon se ata kanë qëndruar në një ishull privat për një ditë.

Teksa Gjiko zuri një peshkaqen, ajo e filmoi atë i cili ishte i mbështjellur vetëm me peshqir, ndërsa kur përkulet shihet se është pa mbathje, madje këtë gjë e kishin vërejtur edhe ndjekësit e Elitës.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.01.2018, 10:25  | Z.H. | 1,207 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
Besa e Bilall Kasamit mban Kongresin e parë
« Foto » Shtetasi turk humb jetën në aksident në rrugën Tetovë-Gostivar
Maqedonia prej nesër nën borë
« Zhurnal mëson » Nesër takohen Thaçi dhe Gashi, ja tema e bisedimeve!?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.