Ajo ka më shumë kilogramë se ç’duhet, por meshkujt po tërbohen pas saj
showbiz
Ajo ka më shumë kilogramë se ç’duhet, por meshkujt po tërbohen pas saj

Ajo ka më shumë kilogramë se ç’duhet, por meshkujt po tërbohen pas saj

Bukuroshja Iskra Lawrence edhe pse nuk ka përmasat e një modeleje ajo përsëri mbetet një super bombë.

Më format e saj shpërthyese ajo po thyen rrjetin.

 

Ajo padyshim është një ndër femrat që di si të duket super seksi edhe pse është pak mbi peshë.

 

Por duhet thënë që trupi i saj i mbushur duket mjaft seksi dhe joshës njëkohësisht

© ZHURNAL 15.01.2018, 15:55 | Z.H. | 7,868 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."