Aksident i rëndë trafiku përballë Akademisë së Shkencave, 4 të plagosur
kronika
Aksident i rëndë trafiku përballë Akademisë së Shkencave, 4 të plagosur

Aksident i rëndë trafiku përballë Akademisë së Shkencave, 4 të plagosur

Shkup, 30 nëntor - Një aksident i rënë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në bulevardin Krste Misirkov, në kalimin e këmbësorëve përballë Akademisë së Shkencave.

Si pasojë e këtij aksidenti të dy veturave të goditura kokë më kokë, kanë mbetur të plagosur 4 persona, ku dhe janë dërguar menjëherë në qendrën spitalore për mjekim. Trafiku në këto momente është i rënduar, por nuk ka ndërprerje të tij.

© ZHURNAL 30.11.2018, 10:15 | Xh.I. | 2,204 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."