Nuk do e besoni çfarë shifre marramendëse ka unaza e Adelina Tahirit (FOTO)
showbiz
Nuk do e besoni çfarë shifre marramendëse ka unaza e Adelina Tahirit (FOTO)

Nuk do e besoni çfarë shifre marramendëse ka unaza e Adelina Tahirit (FOTO)

Adelina Tahiri ishte personazhi më i komentuar gjatë vitit që lamë pas, shkruan Gazeta Blic.Kjo për faktin se lidhja e saj me biznismenin miliarder , Serjozha Markov bëri bujë të madhe në shtypin rozë madje ka marrë edhe kritika të shumta për moshën e tij.Megjithatë, këngëtarja nga Shkupi shquhet për stilin e veçantë dhe për markat e shtrenjta që posedon. E siç duket me këtë trend po vazhdon edhe tani.

Para pak javësh ajo kurorëzoi dashurinë e saj me fejesë, unaza e së cilës ishte ‘Cartier’, Destinee Solitar e cila kushton 5 mijë e 360 euro, shumë kjo marramendëse, që na ka mahnitur të gjithëve.

© ZHURNAL 12.01.2018, 10:15 | Z.H. | 3,172 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."