Aksidentohet një këmbësor në Shkup, shoferi ik nga vendi i ngjarjes
kronika
Aksidentohet një këmbësor në Shkup, shoferi ik nga vendi i ngjarjes

Aksidentohet një këmbësor në Shkup, shoferi ik nga vendi i ngjarjes

Shkup, 27 nëntor – Personi me iniciale J.S (77) nga Shkupi është lënduar rëndë pasi është goditur nga një makine e drejtuar nga një grua.

Sipas MPB-së, fatkeqësia ka ndodhë dje rreth mesditës, afër udhëkryqit në rrugët “23 Tetori” dhe “Kosta Novakoviç” në Shkup, ndërsa personi i cili e drejtonte makinën ka ikur nga vendi i ngjarjes.

J.S. është dërguar në Spitalin e Qytetit “Shën Naumi i Ohrit”.

Inspektim në vendin e ngjarjes kryejnë ekipet e SPB Shkup. Janë ndërmarr masa për gjetjen e autorit dhe zbardhjen e rastit.

© ZHURNAL 27.11.2018, 12:20 | Xh.I. | 2,737 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."