Aksident trafiku në Kavadar, ka të lënduar
kronika
Aksident trafiku në Kavadar, ka të lënduar

Aksident trafiku në Kavadar, ka të lënduar

Shkup, 27 nëntor - Me 27.11.2018 në ora 02.05 në rrugën regjionale Kavadar-motel Drenovë, tek varrezat e qytetit, ka ndodhur një aksident trafiku midis veturës “Audi” me targa nga Kavadari, e drejtuar nga T.M.(25) nga fshati Drenovë, Kavadar dhe veturës “Vollvo” me targa nga Kavadari, e drejtuar nga V.L.(52) nga Kavadari, transmeton Almakos.

Pastaj është lënduar shoferi i veturës, i cili është dërguar në Spitalin e përgjithshëm në Kavadar.

Kontroll në vendngjarje ka kryer ekipi i Stacionit Policor në Kavadar.

© ZHURNAL 27.11.2018, 12:12 | Xh.I. | 1,318 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."