Vidhet një fabrikë në Demir Hisar
kronika
Vidhet një fabrikë në Demir Hisar

Vidhet një fabrikë në Demir Hisar

Shkup, 25 nëntor - Me 24.11.2018 në ora 08.20 është paraqitur në polici se në fabrikën në Demir Hisar, e cila gjendet në rrugën regjionale Manastir-Kërçovë, një kryerës i panjohur e ka thyer xhamin dhe ka zyra e punës ka vjedhur para.

Kontroll në vendngjarje është kryer nga ekipi i Stacionit policor në Demir Hisar dhe po punohet për zbardhjen e rastit.

© ZHURNAL 25.11.2018, 17:09 | T.E. | 1,610 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."