Albulena Ukaj paralajmron super projektin e ri
showbiz
Albulena Ukaj paralajmron super projektin e ri

Albulena Ukaj paralajmron super projektin e ri

Ylli i muzikës shqipe Albulena Ukaj ka paralajmëruar vetëm pak orë më parë projektin e saj të ri i cili pritet të jetë një mega këngë e shoqëruar edhe me videoklip në të cilin Albulena pritet të duket si një mbretëreshë e vërtetë. Tashmë të gjitha detajet janë gati ndërkohë që edhe xhirimet kanë filluar ndërsa pak ditë më parë një paralajmërim të ngjajshëm bëri dhe platforma shqiptare më e madhe ArkivaShqip ku pritet edhe të publikohet videoklipi i saj.

© ZHURNAL 12.01.2018, 22:00 | T.E. | 2,244 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."