Ceni Hollywood feston ditëlindjen në Spanjë
showbiz
Ceni Hollywood feston ditëlindjen në Spanjë

Ceni Hollywood feston ditëlindjen në Spanjë

Ai është një personazh i njohur kudo e sidomos në Gjermani, pasi gjithmonë e sheh me sportistët e famshëm të futbollit por edhe boksierët kudo. Dikur një personazh që të gjithë e donin për film deri në Amerikë, prandaj dhe pseodonimi i ka mbetur Ceni Hollywoodi, por ai është llapjan që jeton në Gjermani. Nuk dihet se më kë ka qenë pikërisht në një ambint luksoz në Spanjë për ta festuar ditëlindjen e tij edhe gjatë pushimeve që po bën, por i urojmë edhe 100 vite të lumtura.

© ZHURNAL 12.01.2018, 21:21 | T.E. | 1,712 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."