Ajshegyl një "bombë" e vërtetë, shfaq gjoksin dhe të pasmet
showbiz
Ajshegyl një "bombë" e vërtetë, shfaq gjoksin dhe të pasmet

Ajshegyl një "bombë" e vërtetë, shfaq gjoksin dhe të pasmet

ZHURNAL.mk

© ZHURNAL 13.01.2018, 09:00 | Z.H. | 11,632 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."