E dashura e Gjikos shfaqet shumë tërheqëse në Maldive
showbiz
E dashura e Gjikos shfaqet shumë tërheqëse në Maldive

E dashura e Gjikos shfaqet shumë tërheqëse në Maldive

Elita ekspozon linjat në bikini Ka disa ditë që çifti i shumëpërfolur i showbizit shqiptar, reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi, kanë nisur pushimet. Çifti simpatik ka zgjedhur ishujt e bukur Maldive, si destinacion për tu relaksuar, shkruan rtv21.tv Në rrjete sociale dyshja po publikon vazhdimisht imazhe të ndryshme nga atje. E në fotografinë e fundit, Elita duket shumë tërheqëse në bikini. “E kriposur por e ëmbël”, ka shkruar ajo sipër fotografisë së publikuar./21Media

© ZHURNAL 12.01.2018, 16:30 | Z.H. | 2,414 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."