Këtu është ftohtë por modelja shqiptare u zhvesh në plazh
showbiz
Këtu është ftohtë por modelja shqiptare u zhvesh në plazh

Këtu është ftohtë por modelja shqiptare u zhvesh në plazh

Jemi në muajin janar dhe padyshim që temperatuarat kanë shënuar rënie.

 

E siç duket, modelja shqiptare Xhesika Berberi nuk e ka duruar dot të ftohtit dhe ka shkuar në vende të nxehta.

 

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se është në Mexico, duke shijuar të nxehtit në plazhet e këtij vendi.

 

Epo, Xhesika nuk ka thënë kot ‘Viva Mexico’.

© ZHURNAL 12.01.2018, 16:16 | Z.H. | 2,203 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."