Pini pak ujë para se ta shihni Françeskën! Gjoksi i saj ‘eksplodues’!
showbiz
Pini pak ujë para se ta shihni Françeskën! Gjoksi i saj ‘eksplodues’!

Pini pak ujë para se ta shihni Françeskën! Gjoksi i saj ‘eksplodues’!

Modelja e njohur Fanqeska Jace e cila në çdo paraqitje i çmend të gjithë me pamjen e saj, ajo cilësohet si njëra nder femrat me joshëse të estradës tonë, shkruan Gazeta Blic. Franceska shumë shpesh poston fotografi të ndryshme dhe që ajo pëlqehen shumë nga ndjekësit e saj.Françeska njihet për format e saj seksi ndaj dhe nuk ngurron që ta ekspozojë sa herë që mundet me fotografi gjithnjë e më të nxehta.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi ku a jo ka të veshur një fustan të gjatë me ngjyrë të të zezë me një shkëlqim të ngjyrës jeshile.Por se çka bie në sy është gjoksi i saj bombastik:

© ZHURNAL 12.01.2018, 16:34 | Z.H. | 4,981 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."