Noizy me lot në sy për nënën
showbiz
Noizy me lot në sy për nënën

Noizy me lot në sy për nënën

Ai është një nga reperët më të përfolur në media. 

Noizy është lakuar gjatë për shpenzimet e tij marramendës, makinat luksoze dhe këngët e tij ‘pikante’. Këtë herë ai ka bërë një nga dedikimet më emocionuese, kushtuar nënës. 

 

Noizy ka shpërnadrë  një poezi me titull ‘Letër e nënës’, interpretuar nga aktorja e mirënjohur Margarita Xhepa, kushtuar një djali që mohon nënën e tij.

 

Kjo poezi ka prekur thellë Noizyn madje ka garantuar se me të shumë veta do të derdhin lot.

© ZHURNAL 12.01.2018, 16:25 | Z.H. | 2,633 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."