« Analizë » Iluzion të flitet se shqiptarët janë partnerë të barabartë me maqedonasit në procesin..
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
« Partitë shqiptare për veton e Ivanovit » Jemi të zhgënjyer, kemi menduar që do të reflektonte
A është fajtor zv/kryeministri Osmani për protestat e sotme anti-NATO para kuvendit !..
Diona Fona është shoferja më e re (Foto)
dionafona_22220704_324156914661323_40536154742718464_n-e1515768675611-780x439.jpg

Diona Fona sot ka një arsye të veçantë për të festuar.

Këngëtarja simpatike dhe e talentuar nuk ka ndonjë risi sa i përket projekteve muzikore, por ajo është bërë shoferja më e re.

Kështu së paku ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një mesazhi dhe një fotografie të publikuar në llogaritë personale të rrjeteve sociale.

 

“Zyrtarisht shofere”, ka shkruar ajo sipër fotografisë së sjell në Instagram.

Ndryshe, kujtojmë se projekti i fundit nga Diona “Shy” po pëlqehet shumë nga publiku dhe deri më tani është shikuar rreth 350 herë në YouTube.

 

Theksojmë se këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i publikon gjatë muajve në vazhdim të këtij viti. /Telegrafi/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.01.2018, 16:10  | Z.H. | 605 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
Nora ia lë në dorë Reneenë axhit Patris, shikoni si e ‘torturon’ ai!
“E vërteta për BDI-në” - keqpërdorime të shumta edhe në NP “Parkingje publike dhe gjelbërime” - Gostivar   
A është fajtor zv/kryeministri Osmani për protestat e sotme anti-NATO para kuvendit !?
Vajza e Gjyste Vulajt tregon gjoksin, ndizet rrjeti...
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.