Alimi dhe Dulevski punëtorët më të mirë në Çair për muajin Dhjetor
maqedonia
Alimi dhe Dulevski punëtorët më të mirë në Çair për muajin Dhjetor

Alimi dhe Dulevski punëtorët më të mirë në Çair për muajin Dhjetor

Shkup, 12 Janar - Komuna e Çairit ka shpallur puntorët më të mirë të muajit Dhjetor të vitit 2017, transmeton Zhurnal.

 

 

“Për angazhimin dhe kontributin e dhënë në realizimin me sukses të planit aksional për pastrimin e territorit të komunës, shpallim punëtorët më të mirë të muajit Dhjetor të vitit 2017”

Ndërsa punëtorët më të mirë  të muajit Dhjetor janë  Skender Alimi dhe Niko Dulevski - inspektorë për punë komunale në Komunën e Çairit.

© ZHURNAL 12.01.2018, 15:54 | I.XH | 3,384 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."