Marina apo Luana…? Ja kujt i kushtojnë më shtrenjtë veshjet
showbiz
Marina apo Luana…? Ja kujt i kushtojnë më shtrenjtë veshjet

Marina apo Luana…? Ja kujt i kushtojnë më shtrenjtë veshjet

Marina dhe Luana Vjollca janë dy ndër motrat më të famshme në Shqipëri.

 

Tashmë në dy ekrane të ndryshme, motrat Vjollca janë në kulmin e karrierës së tyre televizive. Të bukura, të suksesshme dhe gjithmonë mjaft të kuruara, ato shfaqen në ekran. Marina dhe Luana duken karaktere të ndryshme.

 

Edhe sa i përket veshjeve ato kanë stile jo të njëjta. Marina është më serioze, ndërsa Luana është gjithmonë provokuesja. Por edhe pse më provokuesja, Luana duket se nuk shpenzon aq shumë për veshje sa e motra.

Faqja “What They Wearin”  në Instagram, publikon veshjet e vajzave bashkangjitur me markën dhe çmimin e tyre.

Marina duket ajo më e fiksuara pas markave të shtrenjta. Si në jetën e përditshme por edhe si në “C’est la Vie”, ajo shfaqet gjithmonë e veshur me rroba të shtrenjta. Nga ana tjetër Luana duket më kursimtare…

© ZHURNAL 12.01.2018, 13:30 | Z.H. | 1,282 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."