Kadriu: Ligji i ri nuk e barazon "shqipen" me gjuhën maqedonase
« Ekonomistët » Qeveria "shterpe" në rimëkëmbjen e ekonomisë
Arsim Sinani Shqipërisë dhe Kosovës: Mos festoni, shqipja nuk u zyrtarizua në Maqedon..
« Analistët » Depolitizim i administratës, proces i gjatë dhe i vështirë
Salah i përqendruar te Liverpooli: Nuk më shqetësojnë zërat që më lidhin me Realin
mohamed-salah_-real_-sport_-preview-780x439.jpg

Me transferimet e Barcelonës, kanë dal në qarkullim disa fjalë që sugjerojnë se Real Madrid dëshiron Mohamed Salah si kundërpërgjigje ndaj rivalëve të tyre që sollën Philippe Coutinhon.

Humbja e Coutinhos në mes të sezonit është një goditje e madhe për Liverpoolin dhe do të ishte tërësisht katastrofale nëse klubi do ta shiste Salahun, i cili i është përgjigjur raportimeve që e lidhin me një lëvizje drejt Santiago Bernabeus.

Ai është duke shijuar një fushatë qesharake, duke peshuar me gola, duke përfshirë sosh 17 në Ligën Premier.

“Epo, kam dëgjuar shumë zëra dhe nuk më shqetësojnë. Më kanë trajtuar shumë mirë në Liverpool dhe në këtë moment, unë i përkas skuadrës dhe jam i lumtur në Anfield”, ka shkruar në Twitter, Salah.

Edhe trajneri i Los Blancos, Zinedine Zidane e ka përshëndetur publikisht heroin egjiptian “Ai është ende i ri, po përmirësohet gjatë gjithë kohës. Nuk flas shumë për lojtarët e tjerë, por ai është një lojtar që e vlerësoj shumë”.

Liverpool me paratë e mara nga Coutinho është duke kërkuar që sjell Riyah Mahrezin pasi traneferoi për shumë rekorde Virgil van Dijk.

Ndryshe, Salah deri më tani ka pasur 21 paraqitje për The Reds dhe ka shënuar 17 gola në të gjitha garat.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.01.2018, 13:23  | Xh.I. | 482 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
"Ethet" e kongresit të BDI-së, a do të ketë "dridhje"?!
Arsim Sinani Shqipërisë dhe Kosovës: Mos festoni, shqipja nuk u zyrtarizua në Maqedoni
"Nazirja" është si "zemër", nuk duket sikurse në serialin "Më fal" (Foto)
Adelina Tahiri zbulon të plotë veshjen në ditën e martesës, por ky detaj i habiti të gjithë
Ushtarët në Maqedoni braktisin ARM-në për të punuar si sigurim privat
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.