Rita Ora do të vijë sërish në Kosovë, zbulohet data
showbiz
Rita Ora do të vijë sërish në Kosovë, zbulohet data

Rita Ora do të vijë sërish në Kosovë, zbulohet data

Herën e fundit që ajo vizitoi vendlindjen e saj, Kosovën, ishte gjatë realizimit të klipit ‘Shine Ya Light’.

 

Por kjo nuk do të jetë vizita e fundit e këngëtares shqiptare në Kosovë, pasi këtë herë Rita do të shkojë për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

 

Përveç surprizave të shumta, do të jenë edhe performancat e Ritës ato që do të krijojnë një atmosferë mjaft energjike dhe patriotike.

 

Ardhjen e saj e ka konfirmuar këshilltari i zëvendëskryeministrit Behgjet Pacolli. Sipas tij Rita Ora do të vijë me avionin e tij privat. 

© ZHURNAL 12.01.2018, 13:17 | Z.H. | 887 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."