Kur dhe si u bë obligim namazi i xhumasë?
kuriozitete
Kur dhe si u bë obligim namazi i xhumasë?

Kur dhe si u bë obligim namazi i xhumasë?

ZHURNAL.mk

© ZHURNAL 12.01.2018, 11:40 | Z.H. | 4,400 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."