Çfarë do të thotë "Zynga" dhe cili është qeni në logon e saj? (Foto)
kuriozitete
Çfarë do të thotë "Zynga" dhe cili është qeni në logon e saj? (Foto)

Çfarë do të thotë "Zynga" dhe cili është qeni në logon e saj? (Foto)

ZHURNAL.mk

© ZHURNAL 12.01.2018, 11:00 | Z.H. | 1,263 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."