Ekspertët: Zaev përgatit terrenin për dështim eventual
« Ish presidenti i Këshillit Europian » Rompoj: Ballkani perëndimor rrezikohet nga lufta
Në korrik Maqedonia merrë ftesë, por nuk do të jetë anëtare e NATO-s?!
“Në luftën e Perëndimit me Rusinë, Ballkani do të jetë fushëbeteja”
Bie vlera e Bitcoin-it?
BitcoinGlorious-e1499862889395-780x439-702x336.jpg

“Po përgatet një projekt-ligj që do të ndalojë të gjithë tregtinë e kriptovalutave”

Valuta virtuale Bitcoin ka rënë në një nga tregjet më të mëdha të kriptovalutave në botë pas deklaratave se po përgatitet një projekt-ligj për ndalimin e tregtimit të kësaj valute.

 

Ministri i drejtësisë i Koresë së Jugut tha se vendi po përgatit një projekt-ligj që do të ndalojë të gjithë tregtinë e kriptovalutave.

 

Ministri Park Sang-ki u tha gazetarëve se ka “shqetësime të mëdha” në lidhje me monedhat virtuale.

 

Bitcoin ka ra më shumë se 12 për qind pas komenteve të Park.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.01.2018, 13:40  | Z.H. | 1,041 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Tragjedi në Tetovë, ndahet nga jeta i riu Fatos Islami
Surpriza e hidhur e Macron për Ballkanin
Ekspertët: Zaev përgatit terrenin për dështim eventual
Përfaqësimi i shqiptarëve në dogana, zv.drejtori Buçi: Punojmë në rritjen e përqindjes dhe avancimit
Vijojnë shumë ditë pushimi, ja lista
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.