Policia kërkon tre persona nga Haraçina
kronika
Policia kërkon tre persona nga Haraçina

Policia kërkon tre persona nga Haraçina

Shkup, 19 nëntor - Më datë 17 nëntor rreth orës 20.30 minuta, në rrugën mes fshatrave Bërnjarcë dhe Haraçinë, deri sa T.S. (44) nga Shkupi ka kryer taksi shërbime me veturë “Ford”, tre persona të panjohur, udhëtarë në veturën e tij, duke e kërcënuar i kanë marë telefonin celular dhe 500 denarë. Policia po ndërmerr masa për ndriçimin e rastit dhe gjetjen e autorëve.

© ZHURNAL 19.11.2018, 11:11 | D.J. | 3,600 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."