Teuta Krasniqin s’e keni parë asnjëherë më joshëse, ndërron stilin e flokëve
showbiz
Teuta Krasniqin s’e keni parë asnjëherë më joshëse, ndërron stilin e flokëve

Teuta Krasniqin s’e keni parë asnjëherë më joshëse, ndërron stilin e flokëve

Është padyshim ndër aktoret më të komentuara dhe njëheri më të suksesshmet e cila ka marrë pjesë në shumë projekte dhe kemi pasur rastin ta shohim në roletë ndryshme

Përveç një aktore e shkëlqyer, është edhe një nënë e shkëlqyer e këtë e ka dëshmuar përmes shumë postimeve dhe intervistave.

Me që është tejet e angazhuar dhe shpesh në syrin e kamerës profesionale, Teuta viziton shpesh sallonet e bukurisë, e çdoherë mahnitë me paraqitjen.

Edhe kësaj here, me një look më ndryshe, imazhi i saj ka marrë shumë pëlqime dhe është komentuar tej mase nga numri i madh i ndjekësve

Shikojeni./Kosovarja/

© ZHURNAL 14.11.2018, 12:15 | Z.H. | 2,497 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."