« Analizë » Iluzion të flitet se shqiptarët janë partnerë të barabartë me maqedonasit në procesin..
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
« Partitë shqiptare për veton e Ivanovit » Jemi të zhgënjyer, kemi menduar që do të reflektonte
A është fajtor zv/kryeministri Osmani për protestat e sotme anti-NATO para kuvendit !..
Një i dehur nga Manastiri e ka goditur mjekun i cili ka dashur ta ndihmojë
pijan.jpg

Manastir, 11 Janar - Mjeku nga ekipa e ndihmë së shpejtë ka pësuar dje në Manastir në tentim për të ndihmuar 34 vjeçarin, i cili ka qenë I shtrirë në rrugë në gjendje të alokohlizuar, transmeton Zhurnal.

Si informojnë nga Policia, ndihma e shpejtë dje në ora 21.00 në rrugën “Vasko Karangjelevski” para një kafeneje me qëllim që të i jepet ndihma mjekësore person 34-vjeçar V.S.

Për shkak se ka qenë në gjendje të alokoholizuar, nga ana e mjekut i është thënë që duhet të dërgohet në qendrën emergjente, ku më pas V.S është zgjuar dhe e ka goditur mjekun, duke i shkaktuar dëmtime të lehta.

Sektori i Punëve të Brendshme në Manastir, njofton se janë ndërmarrë masa për zbardhjen e rastit.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.01.2018, 12:22  | I.XH | 437 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
Nora ia lë në dorë Reneenë axhit Patris, shikoni si e ‘torturon’ ai!
“E vërteta për BDI-në” - keqpërdorime të shumta edhe në NP “Parkingje publike dhe gjelbërime” - Gostivar   
A është fajtor zv/kryeministri Osmani për protestat e sotme anti-NATO para kuvendit !?
Vajza e Gjyste Vulajt tregon gjoksin, ndizet rrjeti...
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.