Digjet automjeti në lagjen "Maxhir Maalo" të Shkupit
kronika
Digjet automjeti në lagjen "Maxhir Maalo" të Shkupit

Digjet automjeti në lagjen "Maxhir Maalo" të Shkupit

Shkup, 10 janar - Herët në mëngjes rreth orës 04:50 minuta ka shpërthyer një zjarr në rrugën "Gjuro Gjonoviq" në lagjen e Shkupit "Maxhir Maalo" ku si pasojë u dogjën një automjet golf dhe dy shtylla druri.

Policia njoftoi se automjeti është në pronësi të B.A (76) nga Shkupi.

Zjarri është shuar në orën 05.25 minuta nga ana e Brigadës Zjarrfikëse të Qytetit të Shkupit.

© ZHURNAL 11.01.2018, 11:47 | Xh.I. | 1,258 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."