« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
« Pranverë pa drejtësi » Mijëra protestues për Almirin, "Pa drejtësi ska qetësi"
Venediku "kërcnim" për ligjin e gjuhëve, Zhurnal zbulon marrëveshjen LSDM-BDI
« Skandaloze » Babai i Almirit: Joveski na tha kot e keni, mos u mundoni
Dashuria e pazakontë, studentja do të martohet me lojën tetris
1-207-780x439.jpg

Noorul Mahjabeen Hassan nga SHBA-ja është një studente e pazakontë, e cila thotë se e tërheqin vetëm objektet që i percepton si meshkuj.

Pasi kohë më parë ishte në “lidhje të lumtur”, e dashuruar në kalkulator, të cilin papritmas e shkatërroi gjatë pastrimit, kësaj radhe 20-vjeçarja, studente t e matematikës nga Orlando në Floridë thotë se është e dashuruar në lojën tetris, transmeton Odditycentral.

Ajo ishte në lidhje romantike edhe me iPod, por thotë se lidhja me tetrisin është më e gjatë se një vit dhe planifikon të martohet me të pas diplomimit.

“Tetris është shumë seksi, i mrekullueshëm, i përkryer”, thotë Hassan, e cila të paktën 12 lojë kalon duke luajtur tetris, transmeton KosovaPress.

“Njerëzit kurrë nuk më kanë tërhequr. Dëshiroja të prekja butonat e kalkulatorit tim, e prekja edhe me gjuhë, por kjo ishte lidhje më tepër intelektuale. Tash, planifikoj të martohem dhe të gjithë miqtë e mi dua të jenë atje kur të bëhem zonja tetris”, tha Hassan.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.01.2018, 15:00  | Z.H. | 519 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Venediku "kërcnim" për ligjin e gjuhëve, Zhurnal zbulon marrëveshjen LSDM-BDI
« VIDEO » Osmani e bën "hor" VMRO-në, jeni kundër gjuhës time andaj jeni në këtë hall që jeni
« Skandaloze » Babai i Almirit: Joveski na tha kot e keni, mos u mundoni
Volkswagen Golfi i ri benzinë shpenzon sa një dizel
« Pranverë pa drejtësi » Mijëra protestues për Almirin, "Pa drejtësi ska qetësi"
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.