Bashkia e Matit shpall qytetarë nderi, artistin Jetmir Rexhepi
Bashkia e Matit shpall qytetarë nderi, artistin Jetmir Rexhepi
kulture
kulture
Bashkia e Matit shpall qytetarë nderi, artistin Jetmir Rexhepi
Bashkia e Matit shpall qytetarë nderi, artistin Jetmir Rexhepi

Bashkia e Matit shpall qytetarë nderi, artistin Jetmir Rexhepi

Përmes një vendimi të lëshuar nga Bashkia e Matit në Shqipëri dhe një ceremoni solemne mbrëmë si qytetarë nderi i këtij vendi është shpallur artisti tetovar Jetmir Rexhepi.

Me këtë rast, për gjithë kontributin e tij dhënë në sferën e artit dhe muzikës dhe kontributin e tij si pjesë e asamblit të Matit dhe organizimin e shumë manifestimeve dhe koncerteve është shpallur qytetarë nderi Jetmir Rexhepi.

© ZHURNAL 20.10.2018, 11:47 | T.E. | 2,788 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Bashkia e Matit shpall qytetarë nderi, artistin Jetmir Rexhepi

Përmes një vendimi të lëshuar nga Bashkia e Matit në Shqipëri dhe një ceremoni solemne mbrëmë si qytetarë nderi i këtij vendi është shpallur artisti tetovar Jetmir Rexhepi.

Me këtë rast, për gjithë kontributin e tij dhënë në sferën e artit dhe muzikës dhe kontributin e tij si pjesë e asamblit të Matit dhe organizimin e shumë manifestimeve dhe koncerteve është shpallur qytetarë nderi Jetmir Rexhepi.

© ZHURNAL 20.10.2018, 11:47 | T.E. | 3,006 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."