Nga e diela ftohje dhe reshje shiu
Nga e diela ftohje dhe reshje shiu
maqedonia
maqedonia
Nga e diela ftohje dhe reshje shiu
Nga e diela ftohje dhe reshje shiu

Nga e diela ftohje dhe reshje shiu

Shkup, 19 tetor - Për shkak të rënies së masës së lagësht dhe të ftohtë ajrore nga veriu, nga e diela pasdite moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe më i ftohtë me reshje të përkohshme të shiut, ndërsa nëpër malet më të larta me kushte për dëborë. Reshje më të rrëmbyeshme do të ketë gjatë natës drejtë të hënës dhe të hënën gjatë ditës, njofton DPHM.

Përkohësisht do të fryjë erë e përforcuar veriore, temperaturat ditore do të pësojnë rënie për 8 deri në 10 gradë, ndërsa ato të mëngjesit do të jenë edhe nën zero. 

© ZHURNAL 19.10.2018, 14:41 | D.J. | 137 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Nga e diela ftohje dhe reshje shiu

Shkup, 19 tetor - Për shkak të rënies së masës së lagësht dhe të ftohtë ajrore nga veriu, nga e diela pasdite moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe më i ftohtë me reshje të përkohshme të shiut, ndërsa nëpër malet më të larta me kushte për dëborë. Reshje më të rrëmbyeshme do të ketë gjatë natës drejtë të hënës dhe të hënën gjatë ditës, njofton DPHM.

Përkohësisht do të fryjë erë e përforcuar veriore, temperaturat ditore do të pësojnë rënie për 8 deri në 10 gradë, ndërsa ato të mëngjesit do të jenë edhe nën zero. 

© ZHURNAL 19.10.2018, 14:41 | D.J. | 156 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm