Ndahet çifti i njohur
Ndahet çifti i njohur
showbiz
showbiz
Ndahet çifti i njohur
Ndahet çifti i njohur

Ndahet çifti i njohur

Chloe Bennet dhe Logan Paul janë ndarë, dhe këtë e kanë konfirmuar burime të shumta për JustJared, transmeton Klan Kosova.

 

Ndarja ishte miqësore dhe ndodhi rreth një muaji më parë.

 

Chloe 26-vjeçare dhe Logan 23, u takuan vitin e kaluar.

 

Edhe pse çifti ishte subjekt i thashethemeve për romancë për një kohë të gjatë, ata e konfirmuan atë në korrik të 2018-ës.

© ZHURNAL 17.10.2018, 10:20 | Z.H. | 325 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Ndahet çifti i njohur

Chloe Bennet dhe Logan Paul janë ndarë, dhe këtë e kanë konfirmuar burime të shumta për JustJared, transmeton Klan Kosova.

 

Ndarja ishte miqësore dhe ndodhi rreth një muaji më parë.

 

Chloe 26-vjeçare dhe Logan 23, u takuan vitin e kaluar.

 

Edhe pse çifti ishte subjekt i thashethemeve për romancë për një kohë të gjatë, ata e konfirmuan atë në korrik të 2018-ës.

© ZHURNAL 17.10.2018, 10:20 | Z.H. | 348 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."