Ju kujtohet bebi në foto? Nuk do ta besoni si duket ai sot ! (Foto + Video)
Ju kujtohet bebi në foto? Nuk do ta besoni si duket ai sot ! (Foto + Video)
showbiz
showbiz
Ju kujtohet bebi në foto? Nuk do ta besoni si duket ai sot ! (Foto + Video)
Ju kujtohet bebi në foto? Nuk do ta besoni si duket ai sot ! (Foto + Video)

Ju kujtohet bebi në foto? Nuk do ta besoni si duket ai sot ! (Foto + Video)

"Baby's Day Out" quhet filmi shumë i njohur për të gjitha gjeneratat, film ky i realizuar në vitin 1994, shkruan Zhurnal.

Ky film është një aventurë komedi familjare e shkruar nga John Hughes, producent gjithashtu John Hughes dhe Richard Vane.

I gjithë filmi ka të bëjë kur bebushin e kidnapojnë tre persona kështu që fëmiu përjeton një aventurë të kënaqshme në qytet.

Sa për kuriozitet, bebushi në film nuk është vetëm një person, por janë dy vëllezër binjakë që aq shumë kanë përngjarë sa që askush nuk ka mundur ti vërejë. Ata janë vëllezërit Adam Robert Worton dhe Jacob Joseph worton. Njërën pjesë të filmit e luan i pari ndërsa të dytën tjetri.

Në vijim Zhurnal ju sjellë disa fotografi por gjithashtu edhe video të disa aktorëve që ishin pjesë e këtij filmi, sikurse prindërit e bebushit, kidnapuesit dhe dy vëllezërit Jacob Joseph dhe Adam Robert. Shikoni se si duken ato sot:

© ZHURNAL 18.10.2018, 12:08 | Z.H. | 10,607 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Ju kujtohet bebi në foto? Nuk do ta besoni si duket ai sot ! (Foto + Video)

"Baby's Day Out" quhet filmi shumë i njohur për të gjitha gjeneratat, film ky i realizuar në vitin 1994, shkruan Zhurnal.

Ky film është një aventurë komedi familjare e shkruar nga John Hughes, producent gjithashtu John Hughes dhe Richard Vane.

I gjithë filmi ka të bëjë kur bebushin e kidnapojnë tre persona kështu që fëmiu përjeton një aventurë të kënaqshme në qytet.

Sa për kuriozitet, bebushi në film nuk është vetëm një person, por janë dy vëllezër binjakë që aq shumë kanë përngjarë sa që askush nuk ka mundur ti vërejë. Ata janë vëllezërit Adam Robert Worton dhe Jacob Joseph worton. Njërën pjesë të filmit e luan i pari ndërsa të dytën tjetri.

Në vijim Zhurnal ju sjellë disa fotografi por gjithashtu edhe video të disa aktorëve që ishin pjesë e këtij filmi, sikurse prindërit e bebushit, kidnapuesit dhe dy vëllezërit Jacob Joseph dhe Adam Robert. Shikoni se si duken ato sot:

© ZHURNAL 18.10.2018, 12:08 | Z.H. | 13,681 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."