Reperi i njohur francez zgjedh produksionin shqiptar për klip
Reperi i njohur francez zgjedh produksionin shqiptar për klip
showbiz
showbiz
Reperi i njohur francez zgjedh produksionin shqiptar për klip
Reperi i njohur francez zgjedh produksionin shqiptar për klip

Reperi i njohur francez zgjedh produksionin shqiptar për klip

Ai vetë duket sikur po pushon pak e nuk ka ndonjë këngë të re, por në fakt puna e tij me produksionin videofilmik po vazhdon madje edhe me super artistë të huaj. Po flasim për Valon Rexha, apo siç e njohin të gjithë në art si Loni, ku në studion e tij për të realizuar klip ku dhe ka nisur puna ka trokitur reperi i famshëm francez Rim’ka. Ne mesojmë se vetë reperi dhe ekipi i tij është mjaft i kënaqur me punën e produksionin “Loni Production”, e vetë ai njihet një prej artistëve më të klikuar e që ka në treg shumë hite.

© ZHURNAL 16.10.2018, 19:00 | T.E. | 3,280 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Reperi i njohur francez zgjedh produksionin shqiptar për klip

Ai vetë duket sikur po pushon pak e nuk ka ndonjë këngë të re, por në fakt puna e tij me produksionin videofilmik po vazhdon madje edhe me super artistë të huaj. Po flasim për Valon Rexha, apo siç e njohin të gjithë në art si Loni, ku në studion e tij për të realizuar klip ku dhe ka nisur puna ka trokitur reperi i famshëm francez Rim’ka. Ne mesojmë se vetë reperi dhe ekipi i tij është mjaft i kënaqur me punën e produksionin “Loni Production”, e vetë ai njihet një prej artistëve më të klikuar e që ka në treg shumë hite.

© ZHURNAL 16.10.2018, 19:00 | T.E. | 3,511 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."