Sa te dua nga Mustaf Gashi (Video)
Sa te dua nga Mustaf Gashi (Video)
showbiz
showbiz
Sa te dua nga Mustaf Gashi (Video)
Sa te dua nga Mustaf Gashi (Video)

Sa te dua nga Mustaf Gashi (Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Mustaf Gashi quhet këngëtari i cili ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një premtim serioz që i bëhet të ardhmes, duke i thënë se profesionalizmi do të jetë i pranishme si në nivelin artistik ashtu dhe atë të paraqitjes skenike. Me zërin e ti të ëmbël e melankolik ka befasuar në secilin interpretim . Mustaf Gashi jeto në Gjerman kjo ka bërë të mundur që artisti në fjal të jetë i angazhuar në koncerte, mbrëmje rinore e ahengje familjare në gjithë Europen. Kënga e re nga Mustaf Gashi mban titullin Sa te dua. Kënga është ritmike dhe përciell shumë ritem tek ndëgjuesit. Për orkestrimin e  këngës është përkujdesur Shpetim Gashi . Kënga premierën ekskluzive e ka pas tek kanali më i madhë shqiptar në youtube, në ArkivaShqip kanal ky me mbi 2.6 miljon subscribers

© ZHURNAL 16.10.2018, 18:06 | T.E. | 1,574 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Sa te dua nga Mustaf Gashi (Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Mustaf Gashi quhet këngëtari i cili ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një premtim serioz që i bëhet të ardhmes, duke i thënë se profesionalizmi do të jetë i pranishme si në nivelin artistik ashtu dhe atë të paraqitjes skenike. Me zërin e ti të ëmbël e melankolik ka befasuar në secilin interpretim . Mustaf Gashi jeto në Gjerman kjo ka bërë të mundur që artisti në fjal të jetë i angazhuar në koncerte, mbrëmje rinore e ahengje familjare në gjithë Europen. Kënga e re nga Mustaf Gashi mban titullin Sa te dua. Kënga është ritmike dhe përciell shumë ritem tek ndëgjuesit. Për orkestrimin e  këngës është përkujdesur Shpetim Gashi . Kënga premierën ekskluzive e ka pas tek kanali më i madhë shqiptar në youtube, në ArkivaShqip kanal ky me mbi 2.6 miljon subscribers

© ZHURNAL 16.10.2018, 18:06 | T.E. | 1,762 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."