Po vjen talent Auroni me klipin e tij më të ri
Po vjen talent Auroni me klipin e tij më të ri
showbiz
showbiz
Po vjen talent Auroni me klipin e tij më të ri
Po vjen talent Auroni me klipin e tij më të ri

Po vjen talent Auroni me klipin e tij më të ri

Quhet Auron Gashi dhe është vetëm 11 vjeç, ku sonte do të vijë me këngën më të re shoqëruar me një klip të bukur realizuar nga produksioni i njohur Vija Production. Deri tani ai ka disa këngë dhe klipe, këngë të kompozuara nga Xhevdet Gashi dhe Vullnet Ibrahimi, ndërsa megjithëse ka lindur në Oslo të Norvegjisë dhe jeton në Londër, ai flet mjaft bukur gjuhën shqipe dhe është vërtetë krenar dhe mjaft patriot, ndërsa pasionin për këngën e ushtron mjaft bukur edhe në shkollën e pianos ku është mjaft i mirë. Të gjithë presin këngën e tij më të re që do të lansohet sonte edhe në kanalin Youtube.

© ZHURNAL 16.10.2018, 18:18 | T.E. | 4,132 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Po vjen talent Auroni me klipin e tij më të ri

Quhet Auron Gashi dhe është vetëm 11 vjeç, ku sonte do të vijë me këngën më të re shoqëruar me një klip të bukur realizuar nga produksioni i njohur Vija Production. Deri tani ai ka disa këngë dhe klipe, këngë të kompozuara nga Xhevdet Gashi dhe Vullnet Ibrahimi, ndërsa megjithëse ka lindur në Oslo të Norvegjisë dhe jeton në Londër, ai flet mjaft bukur gjuhën shqipe dhe është vërtetë krenar dhe mjaft patriot, ndërsa pasionin për këngën e ushtron mjaft bukur edhe në shkollën e pianos ku është mjaft i mirë. Të gjithë presin këngën e tij më të re që do të lansohet sonte edhe në kanalin Youtube.

© ZHURNAL 16.10.2018, 18:18 | T.E. | 4,351 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."