Si ndjehet Aurela Gaçe për ditëlindjen e saj të 44 ?
Si ndjehet Aurela Gaçe për ditëlindjen e saj të 44 ?
showbiz
showbiz
Si ndjehet Aurela Gaçe për ditëlindjen e saj të 44 ?
Si ndjehet Aurela Gaçe për ditëlindjen e saj të 44 ?

Si ndjehet Aurela Gaçe për ditëlindjen e saj të 44 ?

Aurela Gaçe sot e ka ditëlindjen.

Me rastin e kësaj date, këngëtarja energjike e postoi në Instagram një fotografi të saj nga koha kur ishte femijë.

“Sot jam 20 vjeç edhe jeta më therret Sot se si ndihem, si me e rritur, se edhe nxë njeriu me kalimin e kohes #ditelindjaime #happybirthdaytome”, shkroi me humor në përshkrimin e imazhit të postuar, këngëtarja që sot u bë 44-vjeçe.

© ZHURNAL 16.10.2018, 15:50 | Z.H. | 253 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Si ndjehet Aurela Gaçe për ditëlindjen e saj të 44 ?

Aurela Gaçe sot e ka ditëlindjen.

Me rastin e kësaj date, këngëtarja energjike e postoi në Instagram një fotografi të saj nga koha kur ishte femijë.

“Sot jam 20 vjeç edhe jeta më therret Sot se si ndihem, si me e rritur, se edhe nxë njeriu me kalimin e kohes #ditelindjaime #happybirthdaytome”, shkroi me humor në përshkrimin e imazhit të postuar, këngëtarja që sot u bë 44-vjeçe.

© ZHURNAL 16.10.2018, 15:50 | Z.H. | 258 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm