Fjolla Morina e djegë instagramin me fotot super hot
Fjolla Morina e djegë instagramin me fotot super hot
showbiz
showbiz
Fjolla Morina e djegë instagramin me fotot super hot
Fjolla Morina e djegë instagramin me fotot super hot

Fjolla Morina e djegë instagramin me fotot super hot

Këngëtarja kosovare Fjolla Morina shumë shpejt do të publikojë një projekt të ri muzikor, që do të përbëjë rikthim me një këngë ritmike.

Por përveç punës me këngën e re, Fjolla po shfaqet shumë aktive edhe në Instagram, aty ku së fundmi ka ndarë një sërë fotosh “hot”, duke bërë që fansat të shpërthejnë në komente.

Fjolla duket se ka qenë pjesë e një seti fotografik “përvëlues” dhe format e saj seksi të lënë vërtetë me gojë hapur.

Ajo shfaqet mjaft provokuese me të zeza, teksa pozon e shtrirë dhe nxjerr në pah linjat atraktive, duke i lënë shumë pak vend imagjinatës.

© ZHURNAL 16.10.2018, 16:00 | Z.H. | 2,481 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Fjolla Morina e djegë instagramin me fotot super hot

Këngëtarja kosovare Fjolla Morina shumë shpejt do të publikojë një projekt të ri muzikor, që do të përbëjë rikthim me një këngë ritmike.

Por përveç punës me këngën e re, Fjolla po shfaqet shumë aktive edhe në Instagram, aty ku së fundmi ka ndarë një sërë fotosh “hot”, duke bërë që fansat të shpërthejnë në komente.

Fjolla duket se ka qenë pjesë e një seti fotografik “përvëlues” dhe format e saj seksi të lënë vërtetë me gojë hapur.

Ajo shfaqet mjaft provokuese me të zeza, teksa pozon e shtrirë dhe nxjerr në pah linjat atraktive, duke i lënë shumë pak vend imagjinatës.

© ZHURNAL 16.10.2018, 16:00 | Z.H. | 2,493 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm