Fjolla Morina e djegë instagramin me fotot super hot
Fjolla Morina e djegë instagramin me fotot super hot
showbiz
showbiz
Fjolla Morina e djegë instagramin me fotot super hot
Fjolla Morina e djegë instagramin me fotot super hot

Fjolla Morina e djegë instagramin me fotot super hot

Këngëtarja kosovare Fjolla Morina shumë shpejt do të publikojë një projekt të ri muzikor, që do të përbëjë rikthim me një këngë ritmike.

Por përveç punës me këngën e re, Fjolla po shfaqet shumë aktive edhe në Instagram, aty ku së fundmi ka ndarë një sërë fotosh “hot”, duke bërë që fansat të shpërthejnë në komente.

Fjolla duket se ka qenë pjesë e një seti fotografik “përvëlues” dhe format e saj seksi të lënë vërtetë me gojë hapur.

Ajo shfaqet mjaft provokuese me të zeza, teksa pozon e shtrirë dhe nxjerr në pah linjat atraktive, duke i lënë shumë pak vend imagjinatës.

© ZHURNAL 16.10.2018, 16:00 | Z.H. | 2,308 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Fjolla Morina e djegë instagramin me fotot super hot

Këngëtarja kosovare Fjolla Morina shumë shpejt do të publikojë një projekt të ri muzikor, që do të përbëjë rikthim me një këngë ritmike.

Por përveç punës me këngën e re, Fjolla po shfaqet shumë aktive edhe në Instagram, aty ku së fundmi ka ndarë një sërë fotosh “hot”, duke bërë që fansat të shpërthejnë në komente.

Fjolla duket se ka qenë pjesë e një seti fotografik “përvëlues” dhe format e saj seksi të lënë vërtetë me gojë hapur.

Ajo shfaqet mjaft provokuese me të zeza, teksa pozon e shtrirë dhe nxjerr në pah linjat atraktive, duke i lënë shumë pak vend imagjinatës.

© ZHURNAL 16.10.2018, 16:00 | Z.H. | 2,320 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."