Parashikimi i motit për sot
maqedonia
Parashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit për sot

Shkup, 11 tetor - Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, ndërsa pasdite në pjesën lindore të venit do të ketë mjegull të pakta. Gjithashtu do të fryjë edhe erë e lehtë verilindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 0 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 20 deri 26 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardshme moti do të jetë stabil dhe me temperatura mesatare për këtë periudhë të vitit.

© ZHURNAL 11.10.2018, 09:25 | Xh.I. | 596 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."