« Analizë » LSDM-ja kishte synim pushtetin e jo interesat e shiptarëve
« Analistët » Opozita shqiptare është katandisur keq
« Ligji për amnisti » Nga burgu në liri dhe nga liria në burg
Biznesmeni Lazim Destani uron shqiptarët për 10- vjetorin e Pavarësisë
Aksident në autostradën Negotinë- Gjevgjeli, lëndohen dy persona
AKSIII_3.jpg

Shkup, 5 shtator- Një burrë dhe një grua kanë marrë lëndime të rënda trupore kur sot në mëngjes automjeti me të cilin po udhëtonin ka dalë nga autostrada Negotinë - Gjevgjeli.

Zëdhënësi i SPB Veles, Verolub Dodevski informoi se automjeti ishte me targa hungareze, ndërsa të lënduarit janë dërguar në Qendrën emergjente në Shkup.

Komunikacioni në autostradën Negotinë - Gjevgjeli sot në mëngjes nga ora 07:10 është në ndërprerje për automjetet transportuese, ndërsa për automjetet e udhëtarëve zhvillohet me ndërprerje.

Arsyeja për ndërprerjen, siç kumtoi Lidha Auto Moto e Maqedonisë, është aksidenti rrugor në hyrjen e tunelit.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 05.09.2017, 10:11  | L.E. | 1,707 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Ish kryeministri » Georgievski: Emri i plotë Maqedoni më shumë e rezikon Bullgarinë se sa shtete tjera
« Zhurnal mëson » Sdo ketë grup parlamentar nga Lëvizja Besa dhe PDSH
Fotografi e rrallë e Cimës, Lecit dhe Armend Rexhepagiqit e realizuar në Ulqin
Ahmeti në Kosovë në 10 vjetorin e pavarësisë
Lajm i mirë për shoferët: Ulje e madhe e çmimeve të derivateve
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.