Fejziu: Zgjidhja e çështjes së emrit do të qartësoj të ardhemn e Maqedonisë
« Analistët » Pas ligjit të shqipes, sfida e partive shqiptare mbetet unifikimi i veprimit politik
« Analizë » Kazani politik në Maqedoni po "zien"
Gjykata shpall të pafajshëm të akuzuarit e Sopotit
Ylli i Barçës zbulon se ka refuzuar dy oferta gjatë verës
barcelona-lionel-messi-735x400.jpg

Mesfushori i Barcelonës, Denis Suarez ka zbuluar se ka refuzuar dy oferta këtë verë për largim nga Camp Nou pasi është i bindur se mund të ketë ndikim në skuadër.

 

23-vjeçari u rikthye te gjiganti katalunas verën e kaluar duke bërë 36 paraqitje në të gjitha kompeticionet pa treguar në të vërtetën vetën e tij, transmeton portali arbresh.info. Megjithatë, nën udhëheqjen e Ernesto Valverdes këtë vit, ai tashmë ka bërë gjashtë paraqitje, ka shënuar dy gola, ka krijuar një asistim si dhe duket të ketë një rol të rëndësishëm në suksesin e Barcelonës.

Ai tani ka zbuluar se ka refuzuar dy oferta gjatë verës dhe duket që ky ishte një vendim i mençur nëse vazhdon të ketë ndikimin që është duke pasur tani.

 

“Nuk kisha dyshime. Kam pasur dy oferta, por nuk kam menduar kurrë largimin nga këtu. Kam besimin e stafit të trajnerëve, të lojtarëve dhe besoj në shanset e mia dhe nëse shfrytëzoj shanset e mia, qëllimi im është që të jem këtu dhe nuk do të ndalem duke luftuar”, ka thënë Denis Suarez.

 

Lufta për vend në Barcelonë është e fortë ashtu siç pritet, kështu që mbetet të shihet nëse Suarez mund të vazhdoj të impresionoi Valverden apo jo

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 26.09.2017, 09:17  | Z.H. | 696 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Flet ish ministri i brendshëm » Boshkoski: Ligji i gjuhëve pjesë e konfliktit 2001 kur edhe u caktua fati i Maqedonisë
« Dokument » Talat Xhaferi mund të dekreton Ligjin e gjuhëve, ngjashëm veproi edhe Tito Petkovski në vitin 1997
180 udhëtarë bllokohen në Gjermani pas anulimit të fluturimit të Wizzair
Assad del nga strofulla e tij e fshehtë, viziton ushtarët në Guta
Zëvendëskryeministri Osmani përmes video-mesazhit në rrjetin social Facebook iu kundërpërgjigj ambasadorit francez në Shkup (VIDEO)
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.