Një kryetar si Visar Ganiu i duhet Çairit
"Zekës së Abisë" nuk po ia hapin as derën e shpisë..!?
Pse u shemb "Shtëpia e Qazim bej Vlorës" z.Sela? Pyesin qytetarët
« Zhurnal mëson » Thaçi i ka dhënë "besën" Zaevit se mund të llogarisë në mbështetjen e PDSH-së
Rrëfehet Shyhrete Behluli: Ja kush ma pa sherrin mua
15-01-2016-shyhrete-behluli.jpg
Loading...

Këngëtarja shumë e mirënjohur Shyhrete Behluli ishte pjesë e emisionit të sotëm 1 Kafe prej Shpisë në RTV21.

 

Gjatë intervistës këngëtarja deklaroi se nuk i pengonin shkrimet e portaleve për të, mirëpo asaj “ia kanë parë sherrin” familja, pasi përveç saj tani po shkruhet shumë edhe për familjen e saj.

 

Behluli tregoi se në të kaluarën para rrjeteve sociale ka qenë më ndryshe, pasi me të gjitha përballohej ajo vetë, e familja në anën tjetër ka qenë e qetë.

 

Sipas saj në këto kohë as familja nuk ka se si u shmanget këtyre shkrimeve, por që është një gjë pozitive pasi nuk ka ndonjë skandal që mund të shkruhet rreth familjes së saj.

 

Behluli gjatë intervistës tregoi se edhe pse ishte dasma e djalit ajo nuk është përzier në organizimin e saj dhe dëshirat e çiftit, të vetmen gjë që ajo e ka kërkuar është që të këndojë kur çifti të hyjnë në sallë, pasi sipas saj ajo u ka kënduar shumë nuseve, e përse të mos i këndojë edhe nuses së saj.

 

Ikona e muzikës popullore deklaroi se përveç asaj kënge më nuk ka kënduar pasi kanë caktuar këngëtarin, e më vonë kanë ardhur edhe kolegë tjerë muzicientë.

 

Sipas Shyhretes dasma ishte e zakonshme si të gjitha dasmat tjera, pa asgjë të veçantë, por që është përfolur shkaku i familjes dhe mysafirëve që ishin prezent.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 25.09.2017, 09:23  | Z.H. | 2,714 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Zyrtare: Mbyllet marrëveshja BDI dhe LSDM për Strugën, të enjten Zaev do kërkojë mbështetje për Merkon
"Zekës së Abisë" nuk po ia hapin as derën e shpisë..!?
Fiat Canovski mbështet Ramiz Merkon për kreun e Strugës
Zaev: Kam mirëkuptim për veprimet e Ziadin Selës, vazhdojmë tutje së bashku
« Zhurnal mëson » Zaev në "gjah" pas deputetëve të VMRO-së, i bindur se disa do ti bashkohen
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.