« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
« Pranverë pa drejtësi » Mijëra protestues për Almirin, "Pa drejtësi ska qetësi"
Venediku "kërcnim" për ligjin e gjuhëve, Zhurnal zbulon marrëveshjen LSDM-BDI
« Skandaloze » Babai i Almirit: Joveski na tha kot e keni, mos u mundoni
Banorët e lagjeve "Sauk Çeshma" dhe "Seravë", Visar Ganiut "Nevoja të mëdha në infrastrukturë", Visari: Pjesë e platformës time si kryetar komune
01_61.jpg

Shkup, 25 shtator - Kandidati i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) për kreun e Çairit, prof.dr. Visar Ganiu në suaza të fushatës së së tij për zgjedhjet lokale të 15 tetorit ka takuar banorët e lagjjeve "Sauk Çeshma" dhe "Seravë" , njofton Zhurnal.mk

"Interesimi i qytetarëve ishte i jashtëzakonshëm. Të rinjë, pleq, gra të të gjitha moshave ishin mbledhur për të takuar platformën e Visar Ganiut për Çairin. Me këtë rast Ganiu ju ka thënë qytetarëve që së bashku do ta ndërojmë Çairin që e duam të gjithë, ndërsa qytetarët kanë theksuar nevojat e tyre infrastrukturore për të cilat Ganiu i ka siguruar se vetëm se janë në platformën e tij për mandiatin e ardhëshëm", njoftojnë nga Shtabi i kandidatit të BDI-së për komunën e Çairit.

Në këto takim, Ganiu është shoqëruar edhe nga Forumi i Grues së BDI-së dhe bartës i listës së këshilltarëve të BDI-së për qytetin e Shkupit.

Ndryshe, Visar Ganiu njihet si profesor i edukatës fizike që aktualisht po kryen detyrën e zv/ministrit të Arsimit është zyrtarizuar nga BDI për të garuar në komunën e Çairit në zgjedhjet e 15 tetorit.

Visar Ganiu me origjinë nga komuna e Likovës, por me vite të tëra si shkupjan është zgjedhur si figura më e denjë e Çairit, që do të përfaqësojë BDI në zgjedhjet e ardhshme.

Еksperienca e tij: Prof. Dr. Visar Ganiu, në vitin 2004 - profesor në Universitetin Shtetëror të Tetovës – Fakulteti i Edukatës Fizike, Lënda : Teoria dhe metodologjija e trajnimit sportiv dhe futboll.

z.Ganiu ka një numër të madh të publikimeve shkencore. Në vitin 2004 – profesor në Universitetin Shtetëror të Tetovës – Fakulteti i Edukatës Fizike, Lënda : Teoria dhe metodologjija e trajnimit sportiv dhe futboll.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 25.09.2017, 20:36  | B.M. | 2,206 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Venediku "kërcnim" për ligjin e gjuhëve, Zhurnal zbulon marrëveshjen LSDM-BDI
« VIDEO » Osmani e bën "hor" VMRO-në, jeni kundër gjuhës time andaj jeni në këtë hall që jeni
« Skandaloze » Babai i Almirit: Joveski na tha kot e keni, mos u mundoni
Volkswagen Golfi i ri benzinë shpenzon sa një dizel
« Pranverë pa drejtësi » Mijëra protestues për Almirin, "Pa drejtësi ska qetësi"
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.