Intelektualët shqiptarë refuzojnë katër propozime të Nimicit për emrin, dy i pranojnë..
« Analistët » Maqedonia patjetër të ketë plan A, por edhe plan B për negociatat me Greqinë
Lençe Ristovska “dridh” Gruevskin, ja çka i thotë!
« Konfirmohet lajmi Zhurnalit » MPB: Katër persona të lënduar në përleshjen fizike në Butel të Shkupit
Enca Haxhia në tuta të kuqe, i duket gjoksi por edhe… (FOTO)
21372263_307417503059389_8767514842396360704_n-1024x780.jpg

Provokimet nga ajo nuk kanë të ndalur shkruan GazetaBlic.Është fjala për këngëtaren shqiptare, Enca Haxhia e cila nuk ka ditë që  nuk na provokon me fotografitë e saja.Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi në ‘instagram’ ku shihet goxha joshëse me ngjyrë të kuqe dhe me flokët  e saj me ngjyrë rozë në karamele.

Enca si gjithmonë vazhdon të jetë një femër që përkushtohet shumë në të pamurit e saj, dhe kjo vërehet qartë në paraqitjen që e bënë në rrjetet sociale.Ajo tre ditë më parë e ka festuar dhjetë milionëshin e klikimeve që e ka arritur në videoklikpin e këngës “Ciao”.

Kujtojmë se Enca Haxhia pavarësisht që është ndër femrat më të kujdesshme në atë që publikon, ajo vazhdon të kritikohet për dukjen e saj “jo-natyrale” pasi që shumë herë është kritikuar se e tepron me makijazh, e po ashtu kanë rrjedhur edhe disa fotografi nga një koncert që ka mbajtur ku ajo me të vërtetë duket goxha në peshë. / © GazetaBlic /

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 25.09.2017, 16:26  | Z.H. | 14,911 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Konfirmohet lajmi Zhurnalit » MPB: Katër persona të lënduar në përleshjen fizike në Butel të Shkupit
Diplomati austriak që “hapi” dosjen çame në Bruksel
« Korrigjimi i kufijve do të qetësonte Ballkanin » Timothy Less: Ja si mund të krijohen Serbia, Kroacia dhe Shqipëria e madhe
Lençe Ristovska “dridh” Gruevskin, ja çka i thotë!
« Emrat » Kush janë 200 intelektualët maqedonas që kërkojnë ndërprerjen e bisedimeve me Greqinë!?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.