Afërdita dhe i dashuri i saj festojnë katër vjetorin e lidhjes
showbiz
Afërdita dhe i dashuri i saj festojnë katër vjetorin e lidhjes

Afërdita dhe i dashuri i saj festojnë katër vjetorin e lidhjes

Një ditë e veçantë për Afërditën Këngëtarja dhe modelja e njohur, Afërdita Dreshaj po kalon momentet më të lumtura në jetën e saj bashkë me të dashurin,  hokeistin e njohur çek, Jakub Kindl. Dyshja në fjalë sot kanë festuar katër vjetorin e lidhjes së tyre. Afërdita ka publikuar në Instagram një foto bashkë me të dashurin e saj, ndërsa si mbishkrim ka lënë “katër vjet”. Ajo dukej shumë e lumtur në krahët e të dashurit./21Media.

© ZHURNAL 25.09.2017, 16:24 | Z.H. | 3,392 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."