« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova ..
« Ademi reagon ndaj deklaratës të Ish-Ambasadorit Çejku » Mirë që fati i shqiptarëve nuk mvaret nga "vizionet" e Çejkut se po të ishe ashtu na ..
"OVL UÇK" e Kosovës do të shënojë 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës në Maqedoni
« Analizë » Zaev dhe Gruevski nuk kanë fare dallim, e sidomos kur janë në pyetjet të drejtat e sh..
Melania Trump punon bahçen e veshur me një këmishë me çmim marramendës (Foto)
melania1-780x439.jpg

Të premten Zonja e Parë i ka pritur fëmijët e një shkolle lokale, me të cilët ka kaluar kohë në bahçen e Shtëpisë së Bardhë, të cilën e kishte bërë Michelle Obama.

 

Melania për ketë rast kishte veshur një këmishë të “Balmen”, pantallona ngjyrë të kaltër dhe atlete.

 

Shumë shpejt pas publikimit të fotografive është zbuluar çmimi i këmishës, ndërsa komentet për Zonjën e Parë kanë filluar të vërshojnë.

Çmimi i këmishës nga shtëpia e famshme franceze e modës, e cila gjithashtu bashkëpunon ngushtë me familjen Kardashian, është 1 mijë e 380 dollarë.

 

Michelle Obama këtë bahçe e kishte krijuar në vitin 2009 si simbol dhe përpjekje e saj për të luftuar mbipeshën e fëmijëve.

Gjithashtu ajo ka filluar edhe një kampanjë të suksesshme ku i ka mësuar fëmijët të cilët shkojnë në shkollë, për vlerat ushqyese dhe për të ushqyerit në përgjithësi.

 

 

Ajo me mija herë është fotografuar në këtë hapësirë, mirëpo me një veshje më modeste, transmeton gazetametro.net.

 

Është shumë e dukshme se Melania nuk e lodhë kokën për tituj të tillë, dhe nuk e ka në plan që t’ia përshtatë askujt stilin dhe mënyrën se si vishet. Gjë kjo e cila mund të jetë edhe gjë shumë e mençur.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 25.09.2017, 16:23  | Z.H. | 6,410 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova (DOKUMENT)
A e mbani mend “Nazifin e vogël” tek seriali Karadayi, ja si duket sot (FOTO)
Nisi lufta? Turqit qëllojnë në drejtim të ushtrisë siriane në Afrin
Kështu e quan Bebe Rexha grimerin e famshëm shqiptar
Publikoi foto nudo të 18 vjeçares, qytetarit nga Ohri i ngritet padi penale
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.