« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova ..
« Ademi reagon ndaj deklaratës të Ish-Ambasadorit Çejku » Mirë që fati i shqiptarëve nuk mvaret nga "vizionet" e Çejkut se po të ishe ashtu na ..
"OVL UÇK" e Kosovës do të shënojë 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës në Maqedoni
« Analizë » Zaev dhe Gruevski nuk kanë fare dallim, e sidomos kur janë në pyetjet të drejtat e sh..
Publikohen fotografitë, Benzema aksidentohet me veturë (Foto)
Benzemaaa.jpg

Sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema nuk e ka nisur mirë javën e fundit të muajit tetor.

 

Reprezentuesi francez ka pësuar një aksident në autostradën e Madridit.

 

29-vjeçari ishte duke vozitur veturën e tij Audi RS6, teksa një makinë e ka goditur atë nga mbrapa.

 

Për fat të mirë lojtari ka shpëtuar pa ndonjë lëndim, ndërsa makina e tij është dëmtuar në pjesën e pasme.

 

Sipas raportit të policisë spanjolle, asnjëri nga shoferët e dy makinave nuk kanë pasur sheja të alkoolit pas testit.

 

Ish-anëtari i Lyon nuk ka luajtur në ndeshjen e fundit të Real Madrid përballë Deportivo Alaves ku triumfuan ‘Los Blancos’ 1-2.

 

Ai është lënë jashtë skuadrës nga Zinedine Zidane për shkak të një lëndimi.

 

Kujtojmë që ditë më parë, Benzema ka vazhduar kontratën me kampionët e Spanjës deri në qershor të vitit 2021. /Telegrafi/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 25.09.2017, 15:52  | Z.H. | 2,165 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova (DOKUMENT)
A e mbani mend “Nazifin e vogël” tek seriali Karadayi, ja si duket sot (FOTO)
Nisi lufta? Turqit qëllojnë në drejtim të ushtrisë siriane në Afrin
Kështu e quan Bebe Rexha grimerin e famshëm shqiptar
Publikoi foto nudo të 18 vjeçares, qytetarit nga Ohri i ngritet padi penale
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.