« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
Gjiganti i Premierligës ofron 175 milionë euro për Dybalan
dy_1506238188-1421705.jpg

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala është në formë të jashtëzakonshme në fillim të këtij sezoni

 

Paulo Dybala në gjashtë ndeshjet e para të Serie A ka shënuar 10 gola, duke qenë golashënuesi më i mirë në Evropë.

 

Këto paraqitje të mira të Dybalas nuk kanë shpëtuar pa u vërejtur edhe nga trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho.

 

Portugezi ka kërkuar nga drejtuesit e klubit që të tentojnë transferimin e tij në vitin 2018.

 

Për shërbimet e tij Unitedi është gati të paguajë 175 milionë euro, duke e bërë lojtarin e tretë më të shtrenjtë në histori të futbollit pas Neymar dhe Mbappe.

 

Përveç Unitedit, për Dybalan interesohen edhe dy gjigantët Real Madrid dhe Barcelona. /Express/

 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 24.09.2017, 09:40  | Z.H. | 1,208 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Pamje të rënda » Vrasja e maturantit Angel Petrovskit në vitin 2014 në Gjorçe Petrov
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
“Tvrdokorni”: Arrestime të ish-funksionarëve dhe pritet sulm ndaj djalit të Ivanovit?!
James Pardew: Kur ia lejon gjuhën një populli kaq të madh e forcon vendin!
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.