« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
Arsenali synon transferimin e Mertensit, për të zëvendësuar yllin në largim
mertens2.jpg

Arsenali po synon transferimin e yllit të Napolit, Dries Mertens, në verën e ardhshme si një zëvendësim adekuat për Alexis Sanchezin, i cili pritet të largohet.

 

Sipas Calciomercato.com dhe gazetës angleze The Mirror, anësori belg ishte tashmë një objektiv i gjigantit anglez përpara se të nënshkruante një kontratë të re në muajin maj me Napolin.

 

Nëse Alexis Sanchez largohet kur kontrata e tij me Arsenalin skadon në qershor 2018, atëherë Mertens konsiderohet një zëvendësim ideal për kilianin.

 

 

Sanchez dëshiron të largohet nga Arsenali

Duke u nisur si një krah, ai u ri-zbulua në moshën 28-vjeçare si një qendërsulmues i mrekullueshëm, vetëm këtë sezon duke grumbulluar shtatë gola dhe tre asistime në tetë ndeshje konkurruese për Napolin. / albeu.com /

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 24.09.2017, 09:38  | Z.H. | 498 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Pamje të rënda » Vrasja e maturantit Angel Petrovskit në vitin 2014 në Gjorçe Petrov
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
“Tvrdokorni”: Arrestime të ish-funksionarëve dhe pritet sulm ndaj djalit të Ivanovit?!
James Pardew: Kur ia lejon gjuhën një populli kaq të madh e forcon vendin!
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.