« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova ..
« Ademi reagon ndaj deklaratës të Ish-Ambasadorit Çejku » Mirë që fati i shqiptarëve nuk mvaret nga "vizionet" e Çejkut se po të ishe ashtu na ..
"OVL UÇK" e Kosovës do të shënojë 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës në Maqedoni
« Analizë » Zaev dhe Gruevski nuk kanë fare dallim, e sidomos kur janë në pyetjet të drejtat e sh..
Moti sot në Maqedoni
Moti-1-780x439_3.jpg

Shkup, 24 shtator - Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira mesatare dhe periudha me diell, kah fundi i ditës vranësirat do të shtohen me kushte për reshje të shiut në pjesët perëndimore të vendit. Do të fryjë erë e lehtë me drejtim jugor, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 3 deri më 11 gradë, ndërsa ato ditore nga 19 deri më 28 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të ketë vranësira mesatare dhe periudha me diell, temperatura më e ulët do të jetë 8, ndërsa më e larta do të arrijë 26 gradë celsius.

Prej nesër vijon periudhë e motit të ndryshueshëm me vranësira, me reshje të përkohshme të shiut me intensitet të ndryshueshëm, ndërsa të hënën reshjet e shiut në pjesët perëndimore të vendit do të jenë më të shpeshta

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 24.09.2017, 09:30  | Z.H. | 1,357 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova (DOKUMENT)
A e mbani mend “Nazifin e vogël” tek seriali Karadayi, ja si duket sot (FOTO)
Nisi lufta? Turqit qëllojnë në drejtim të ushtrisë siriane në Afrin
Kështu e quan Bebe Rexha grimerin e famshëm shqiptar
Publikoi foto nudo të 18 vjeçares, qytetarit nga Ohri i ngritet padi penale
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.