« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
Fergie thotë se është duke kaluar për mrekulli pas ndarjes me Josh Duhamel
1242911076001_5271932091001_et-fergiekylie-010517.jpg

Fergie nuk është duke i dhënë ndarjes saj me bashkëshortin Josh Duhamel të ndikoj në zemrën e saj apo muzikën e re “Unë jam duke bërë mirë. Gjëra të reja  për momentin janë duke u linçuar – shumë gjëra”, tha ajo për E! News në Teatrot iPic në New York City. “Dhe është me të vërtetë mirë të lirosh energji pozitive, në botë me dashuri dhe për të mbajtur atë lëvizje”. Të ftuarit me fat, në evenimentin e së enjtes, panë premierën e albumit të saj të parë vizual, Double Dutchess: Seeing Double. Sipas këngëtares, frymëzimi pas projektit përfshinte “përvojat jetësore” dhe “eksplorimin e temave të ndryshme”.

 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.09.2017, 09:09  | Z.H. | 1,078 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Pamje të rënda » Vrasja e maturantit Angel Petrovskit në vitin 2014 në Gjorçe Petrov
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
“Tvrdokorni”: Arrestime të ish-funksionarëve dhe pritet sulm ndaj djalit të Ivanovit?!
James Pardew: Kur ia lejon gjuhën një populli kaq të madh e forcon vendin!
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.